Beduris eerste dag

Héél veel wandelaars en toeschouwers van de Nijmeegse Vierdaagse hebben hem gezien: Beduri Kadhim, onze vrijwilliger uit Nijverdal. Met een opvallende Zonnebloem-vlag én zijn sprankelende persoonlijkheid loopt hij als ambassadeur voor de Zonnebloem de wandeltocht mee. Hoe verliep de eerste dag?

“De eerste dag ging prima. Dat was 50 kilometer, vandaag lopen we er 48. Ik ben goed getraind en heb natuurlijk goede schoenen aan. En ik heb altijd een extra paar schoenen bij me. Nee hoor, ik heb geen blaren.”

We spreken Beduri even tijdens de tweede etappe: de dag van Wijchen, zoals de Nijmegenaren dit deel van de route kennen. Een ontzettend warme en daardoor misschien zware dag, maar dat tempert het enthousiasme van Beduri helemaal niet. Hij vertelt honderduit over de contacten die hij heeft gelegd en de aandacht die hij kreeg van toeschouwers én media. “Ik ben op het NOS-journaal te zien geweest met mijn Zonnebloem-vlag en ik  heb Omroep Gelderland gesproken. En ik was maandag al te zien op Vierdaagse TV. Heel erg leuk!”

Beduri Vierdaagse

Ook met andere wandelaars heeft hij leuk contact. “Iedereen is vrolijk en wil een praatje maken. Heel veel wandelaars hebben onderweg ook al meteen gedoneerd aan de Zonnebloem, via een sms aan 4333. Ontzettend leuk! En daarnaast heb ik ook al heel veel kaartjes uitgedeeld met het rekeningnummer van de Zonnebloem.”

SMS ZON naar 4333!

Ga je nog een kijkje nemen bij de Nijmeegse Vierdaagse? Kijk dan uit naar Beduri! Ga met hem op de foto of sms ZON naar 4333 (2 euro per sms)