Kastelen en Kersen tocht

Nadat we alles hadden geregeld met afdeling Zuid en busmaatschappij Eemland leek het er toch even op dat we deze tocht moesten afblazen van wegen de hitte. Maar maandag 26 juni was het toch zover!

Met twee grote bussen gingen we op pad. Alle gasten hadden er veel zin in. Mensen stonden tot onze vreugde al op tijd bij de opstapplaats.

Nadat iedereen op zijn plaats zaten konden zijn we via de kastelen route naar Houten gaan waar we door het restaurant 'de Engel' vriendelijk werden  ontvangen. En waar we een heerlijke lunch kregen, met koffie/ thee /melk of karnemelk. De gasten hebben het hun goed laten smaken.

Nadat iedereen was uitgegeten en naar de toilet was gegaan was het tijd om naar de kersen tuin in Schalwijk te gaan. Daar werden we ook weer vriendelijk ontvangen, met koffie/thee en een heerlijk punt kersen taart.
Vervolgens werd er wat over het bedrijf verteld en mochten we een stukje rond lopen. De meeste mensen hebben nog wat in het winkeltje gekocht. We kregen zelfs nog een glas sap en een klein bakje kersen om deze ter plekken op te eten.
Toen was het weer tijd om via een mooie binnenroute huiswaarts te keren. Zowel de gasten als de vrijwilligers hebben genoten van deze mooie dag.


Wij willen dan ook iedereen weer bedanken voor al hun inzet.
Natuurlijk ook de chauffeurs van Eemland; Theo en Ed
Namens beide Zonnebloemafdelingen in Amersfoort
afdeling 'Zuid' en 'De Vallei'

Nicolette ten Velde

0681369829
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Creatieve workshops
  • Uit eten/terrasje pakken