Zomerhartenwens - lunch bij de Sfeerstal

Genieten van een gezellige lunch en mooie bloemen.
Drie gasten vergezeld door drie vrijwilligers bezochten De Sfeerstal in Nieuwveen. Hier werd een lekkere lunch geserveerd en werd er een wandeling door de mooie tuin gemaakt. De gasten hebben genoten (en de vrijwilligers ook!). De foto’s laten het zien.
De Rikistichting sponsort de Zomerhartenwensen. In de zomer zijn er minder activiteiten en door de vakantie is er minder aandacht voor de deelnemers. Vanuit de Riki stichting worden kleinschalige activiteiten gestimuleerd om zo de eenzaamheid te voorkomen.
Onze vrijwilligers vragen de gasten wat ze het liefst willen doen. Dat kan zijn een bezoek aan een vriendin of familie, die elkaar al jaren niet meer hebben gezien, een lunch, een wandeling in het park of b.v. een rondrit langs de oude woning, school.
Deze gasten wilde graag een lunch in een gezellige omgeving.