Zonnetrip Hoogeloon 2019

056bc783-f838-4fcf-95f9-2ee3a8147ffcjpeg

Het is weer gelukt om een passende locatie te vinden voor de afdelings Zonnetrip.

 

Accommodatie De Hoeve op Landgoed De Biestheuvel in het Brabantse Kempen.

 

Dit keer zijn we met 9 deelnemers, 6 afdelingsvrijwilligers vertrokken.

We hebben dit jaar gebruik gemaakt van vrijwilligers uit Vessem, zij konden bij de ochtendzorg en onze uitstapjes een helpende hand bieden.

Dit was zeer geslaagd, goed bevallen van beide kanten.

 

Maandag 23 september zijn we met 2 rolstoelbusjes en 1 personenbus, volgepakt met koffers vertrokken.

Voor de lunch zijn we gestopt bij Hotel Nuland.

’s Avonds werden er spelletjes gespeeld, enkele deelnemers wilden televisie kijken. Sjoelen is altijd favoriet.

Dinsdag 24 september,

De deelnemers worden gewekt met kukelende kip, thee en kaneelbeschuit. 2 vrijwilligers wekken zo de deelnemers iedere ochtend. Is een traditie geworden, wat we in regio vakanties al deden.

Na het ontbijt zijn we naar het klokkenmuseum in Asten gegaan. Bij aankomst eerst koffie en een heerlijk stuk vlaai, daarna een rondleiding door een gids, die erg boeiend kon vertellen.

Verschillende soorten klokken en geluiden hebben we gezien en gehoord.

We hebben van een lunch genoten in de Beiaard, het restaurantje van het klokkenmuseum. In het winkeltje was prullaria te koop.

Ook zijn we naar de anthuriumkwekerij Wijnen in Asten geweest.

Helaas konden de rolstoelers er niet naar binnen. We konden dit keer niet in de kassen kijken, maar wel in de winkel.

Er zijn ontzettend veel soorten anthuriums. Een aantal deelnemers hebben bossen met anthuriums gekocht.

Een medewerkster van de kwekerij kwam met anthuriums in de rolstoelbusjes iets vertellen over anthuriums, wat gewaardeerd werd.

 

Woensdag 25 september,

We hebben een rustige ochtend gehad, deelnemers konden iets voor zichzelf doen.

’s Middags winkelen in Veldhoven, dit was deels overdekt. Er zijn deelnemers die een visje wilden eten, anderen wilden naar de Xenos

of kleding kijken en kopen.

We kopen en versturen altijd ansichtkaarten naar onze Bennekomse sponsors, die iets voor deze vakantie gesponsord hebben.

Na het diner hebben we een cadeauspel gedaan, dit is en blijft een spannend spel met veel lachen en afwachten wat voor een cadeau je aan het einde overhoudt.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Carla Hilberink

06-15489677
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen