De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Voorafgaand aan het NK Wielrennen, werd door Marieke Pomp Sportservice Ede, op 22 juni een Toertocht voor aangepaste fietsen georganiseerd.
In deze fietstocht rondom Ede kon gekozen worden voor een route van 1, 3, 15 of 36 kilometer.
Het leek 2 deelnemers van Duo-fietsen Zonnebloem Bennekom leuk om mee te doen en schreven zich in voor de route van 15 kilometer.
Zaterdagmorgen 22 juni het was prachtig weer, stonden er ± 30 deelnemers aan de start van dit evenement. Voor vertrek kregen zij een kop koffie en was er een kleine toespraak van één van de organisatoren, hierna werd er afgeteld en ging iedereen op pad.
Er was een mooie route uit gezet, bij de Born was er een pauze waar een ieder wat kon drinken met een koek erbij. Bij de terugkomst in Ede was er nog een consumptie en een stukje fruit.
De deelnemers hadden genoten van de mooie tocht en de goede verzorging van de inwendige mens. Al met al een evenement om nog eens aan mee te doen.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?