Kerstviering

Een kerstpresentje voor de gasten

En weer kon een mooie activiteit, namelijk de kerstviering van De Zonnebloem van Berlicum en Middelrode, niet doorgaan. Heel jammer want deze viering wordt altijd heel druk bezocht en is voor de meeste gasten een mooi begin van de Kerst.

Maar gelukkig had de activiteiten commissie nog andere ideeën en werd iedereen thuis verrast met een heerlijke doos kerstchocolade vergezeld met een kaart gemaakt door kinderen van De Parel en een mooi gehaakt kerstengeltje. Het leuke is dat de engeltjes bijna allemaal gehaakt zijn door onze eigen Zonnebloemgast mevr. Verhagen van De Kloosterhof. Gezien haar hoge leeftijd vinden wij dit een hele prestatie. Alleen op het laatst is ze nog geholpen door enkele vrijwilligers maar de meeste zijn door haar gemaakt.

Dus zo proberen wij er de moed maar in te houden voor onze gasten en wensen iedereen gezellige kerstdagen en een gezond en coronavrij 2022!!

Dianne Schellekens

073-5031935
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?