De Linge Revue.

De Linge Revue.

Leerdammer Gerard van Brakel, Hans Dubbeldam en Liesbeth Dokman vormen een ongeëvenaard trio dat met veel plezier en humor een leuke middag ten gehore brengt. 

Gerard in de rol als conferencier, goochelaar en zelfs als sprekende pop. Liesbeth Dokman brengt de oude tijd weer tot leven met liedjes van Wim Sonneveld, Johnny Jordaan en Willy Alberti. Zij wordt hierbij begeleid door de accordeon van Hans Dubbeldam. Uiteraard mag er gezellig worden meegezongen.

Een zeer geslaagd optreden werd verzorgd voor 75 gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem, afdeling Beiswijk. Er werd 2 x 45 minuten opgetreden en in de pauze waren er heerlijke hapjes en drankjes te nuttigen. Rond half vijf kwam er een einde aan deze leuke en vooral gezellige middag. 

 

 

Gaby Cordia, algemeen vrijwilligster en bestuurslid bezoekwerk.

Gaby Cordia-Willems

06-28572523
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Uit eten/terrasje pakken