1ste vrijwilligersbijeenkomst

Afgelopen woensdag, 9 september 2020, voor het eerst sinds de corona een vrijwilligersbijeenkomst in de Plataan. Er kwamen 16 vrijwilligers die op gepaste afstand van elkaar zaten.
Vanwege alle regels/maatregels rondom het corona virus is er besloten om dit jaar geen grote activiteiten te organiseren. Afhankelijk van hoe het virus zich verder ontwikkeld en de regels/maatregelen volgend jaar zijn, houden we het nauw in de gaten en zodra het mogelijk is worden er weer grotere activiteiten ingepland.
Bezoekwerk mag gewoon doorgaan, als zowel de vrijwilliger als de gast dit goed vinden. Er zal bekeken worden of het op korte termijn, nu er nog mooi weer in het vooruitzicht is, om met een kleine groep gasten een wandeling te gaan maken. Om volgens de regels/maatregels dit te bewerkstelligen, zullen de gasten in een rolstoel mee gaan.
Attenties worden door de gasten zeer op prijs gesteld.