Nieuwjaarsbijeenkomst De Zonnebloem Haagse Beemden

De Zonnebloem, afdeling Haagse Beemden, heeft samen met de gasten een toast uitgebracht op het komende jaar 2023.
In het Wooncentrum Heksenwiel hebben de vrijwilligers en 55 gasten gevierd dat 2023 begonnen is, door het uitbrengen van een toast. En natuurlijk wenst iedereen elkaar goede gezondheid toe.
Onze gasten hebben aangegeven zeer blij te zijn dat onze afdeling Haagse Beemden van de Zonnebloem vele activiteiten voor hen organiseert, zodat ze op een leuke manier met anderen in gesprek komen.
Wij hopen dit jaar meer vrijwilligers te kunnen verwelkomen om onze gasten regelmatig een leuke en gezellige middag aan te kunnen blijven bieden. Lijkt dat u ook een goed plan en heeft u in de maand nog wat uurtjes over? Meldt u zich dan bij ons aan.
U kunt u aanmelden via www.dezonnebloem.nl