Crea middag in het Huis van de Wijk

20250121144820jpg

Maar liefst 2 knutsel activiteiten: stippen werkstuk op canvas en vaasje met bloemen maken.

Het moet niet gekker worden bij de Zonnebloem maar woensdag 19 februari hadden we in het Huis van de Wijk maar liefs 2 crea activiteiten tegelijk.

Cisca ging aan de slag met 10 gasten die een leuk gekleurd stippen schilderijtje maakten op een canvas doek.

Hanneke heeft met 9 enthousiaste gasten een vaasje versierd met een bijzondere techniek. Van binnen bloemenplaatjes plakken en zwart spuiten wat een heel duur effect geeft.  “Maar er kunnen alleen droogbloemen in hoor, geen water”.

Het was weer een geslaagde crea middag onder het genot van een hapje/drankje en ondersteuning van onze vrijwilligers natuurlijk. Iedereen ging voldaan en met een mooi uniek kunstwerkje weer naar huis. 

 

Rosemary Hakkaart

010-4583776
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals