Oefenen met duo-fietsen

Zaterdag 17 augustus hebben wij met een aantal vrijwilligers en organisatoren van Fietsmaatjes op de duo-fietsen van hen mogen oefenen.

Bij Het Maanderzand kregen wij eerst uitleg van Teun, een zeer ervaren duo-fiets-vrijwilliger. Daarna werd er buiten uitgebreid uitleg gegeven over de duo-fietsen en gingen we in de omgeving van Het Maanderzand oefenen. Soms was het hilarisch te noemen, maar uiteindelijk waren wij allemaal van mening dat dit een bijzonder leuke manier is om de gasten mooie plekjes in Ede en omgeving te laten zien.

De deelnemende gasten hoeven niet veel meer te doen dan alleen maar heerlijk op zo’n fiets zitten, als ze willen een beetje meetrappen om de spieren soepel te houden, met de vrijwilliger lekker te kletsen en genieten wat op hun pad komt. Zoals jullie op de foto’s kunnen zien, hebben we daar veel plezier aan beleefd. En nu maar gasten vinden die met een vrijwilliger willen fietsen.
Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Gerry Stegeman

0623799303
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Creatieve workshops
  • Sport en spel
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen