De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagStijnie Blok-Bogaard mocht als hartewens met de Zonnebloem afdeling Eemnes naar het Rijksmuseum. Ze vertelt over haar belevenis.
Namens de Rikistichting mocht ik als hartewens met de Zonnebloem afdeling Eemnes naar het Rijksmuseum. Vrijdag 19 september gingen met Riet, Nel van Eijkelenburg, Ria Elders en ik naar Amsterdam (Riet achter het stuur). We dronken eerst koffie met appeltaart in het Restaurant op het plein. Zulke dikke appeltaart heb ik nooit gezien! Toen naar het Rijks museum, wat een prachtig gebouw is het geworden. En dan al die kunstwerken, je kunt het in één dag niet zien allemaal. We zaten lang voor de nachtwacht te kijken, er is zo veel op te zien en Ria ontdekte het oogje van Rembrandt, dat blonk over een schouder van een prachtig figuur. We genoten en lachten om de soms grappige uitgedorste mannen. We zagen ook mooi kristal en de poppenhuizen geweldig mooi. Toen het tijd was om 16:00 uur zijn we aan de Amsteldijk ergens gaan lunchen, ook dat was lekker en goed verzorgd. Het was een leuke en gezellige dag, met dank aan de Riki stichting en Ria en Riet van de Zonnebloem afdeling Eemnes.
Stijnie Blok-Bogaard
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?