De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagMevrouw Hilgefort beleefde een onvergetelijke dag op de Zaanse schans.
Heerlijk koffie met gebak bij de ingang, het Zaans museum. Daar zijn we niet in geweest, we hadden buiten zoveel te zien. Prachtige Zaanse huisjes, er woonden zelfs mensen in. De molens stonden op een rij. In de houtzaagmolen zijn we naar binnen geweest. Reuze interessant. Heerlijk broodje als lunch. Daarna een boottochtje over de Zaan. We voeren langs mooie oude fabrieksgebouwen en opslagplaatsen van de beroemde Zaanse merken, o.a. Duyvis. Later naar binnen bij het eerste winkeltje van Albert Heijn en nog een paar andere huisjes. We hadden een rolstoel geleend bij de Thuiszorgwinkel voor de grotere afstanden, maar mevrouw kon in de huisjes e.d. gewoon lopend naar binnen. Fijn.
In de middag eerst een ijsje en voor het naar huis gaan nog een kopje koffie. We hebben genoten.
Heel erg bedankt voor alles
Groetjes van Lida Hilgefort, gast van de Zonnebloem en Corrie Warmenhoven, vrijwilliger, die dit briefje schrijft omdat mevrouw slecht ziet en geen computer heeft.
Wij willen de Rikistichting en de vrijwilligers van de Zonnebloem Eemnes bedanken. We hebben een geweldige dag beleefd dankzij jullie. Het weer was prima. De zon scheen en er was voldoende wind zodat de molens allemaal draaiden.
groetjes, mevrouw Hilgefort
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?