High Tea in Grand Café Emmeloord smaakt naar meer

De belangstelling was overweldigend. Maar liefst vijftig High Tea liefhebbers smulden donderdag 18 april in Grand Café Emmeloord. En dan te bedenken dat op zo’n vijfentwintig personen was gerekend.

De afdeling Emmeloord van De Zonnebloem had deze middag georganiseerd vanwege het 45-jarig bestaan. Zowel  deelnemers als vrijwilligers schoven aan.

Meerdere gasten bleken kenners en deden niet onder voor Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden. De medewerkers van Grand Café Emmeloord leverden vakwerk was het oordeel.  

Mannen

Het ene na het andere hapje werd genuttigd en uiteraard ontbrak de thee niet. De mannen zaten bij elkaar aan tafel en deden op het gebied van gezellig praten niet onder voor de dames.

Al met al een doorslaand succes. Een uitje dat voor herhaling vatbaar is, luidde de conclusie.

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Tineke van der Leij

06-46222297
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?