Op vakantie naar Vledder

img9828jpg

Vijf dagen naar het Drentse esdorp Vledder

Bezoek aan Hotel Brinkzicht in Vledder van maandag 15 tot en met vrijdag 19 augustus 2022

Met een groep van 21 enthousiaste gasten vertrokken we rond 12.30 uur met aan boord van de bus een lunch.

Bij aankomst werden onze koffers naar de kamers gebracht en aansluitend hadden we een vrije middag; zo konden we wat in de omgeving rondkijken.

’s Avonds na het diner was er een gezellige avond met een bijzondere quiz met spreekwoorden georganiseerd. Hierbij vormden tekeningen het spreekwoord. En dat was best wel lastig!

Dinsdagochtend was vrij te besteden en na de lunch gingen we naar de struisvogelboerderij in Boerakker. Daar werden we ontvangen met een kopje koffie en een struisvogel eierkoek. We hebben uitleg gehad en mochten rondkijken.

’s Avonds na het een diner was er bingo. Verstopt in kubussen waren mooie waardevolle prijzen te winnen.

Tijdens de reis hadden we helaas ook weer een paar gewonden. Bij een iemand lag de grote teen behoorlijk open en een ander was uit z’n bed gerold op z’n heup terechtgekomen  waardoor hij bijna niet meer kon lopen. Toch maar even naar de dokter geweest hiermee. Eén mevrouw was donderdag de hele dag ziek.

Woensdagochtend was weer vrij te besteden en na de lunch in de middag zouden we naar boerin Agnes gaan, maar die had vrij i.v.m. haar trouwdag.

In plaats daarvan heeft de eigenaar van het hotel geregeld dat we met de bus via een mooie route naar Drachten konden. Dit is de hoofdplaats van de gemeente Smallingerland en heeft veel monumentale panden en een gezellig winkelcentrum.

’s Avonds na het diner kon er volop worden gesjoeld en ook boerensjoel.

Donderdagochtend was weer vrij te besteden. Er was een lokale markt met voor ieder wat wils.

Na de lunch hadden we een rondvaart in Giethoorn. De gids aan boord heeft ons veel verteld over het ontstaan van Giethoorn en welke films hier zijn opgenomen.

Het restaurant Grand Café Fanfare is nog steeds een trekpleister. We hadden prachtig weer en na afsluiting gezamenlijk iets gedronken op het terras en een mooie groepsfoto gemaakt.

Na het 5 gangen afscheidsdiner was er een avond bowlen in het hotel.

De dagen vlogen voorbij en ineens was het weer tijd om op vrijdagochtend de koffers in te pakken, te ontbijten en daarna te vertrekken naar Enkhuizen. Rond het middaguur waren we weer terug.

Gert Loots

0630919135
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Evenementen en festivals
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken