PowerPoint-presentatie Oud Enkhuizen
Een mooie nostalgische middag in Herfstzon met plaatjes van vroeger.
Zaterdag 4 februari, de eerste mooie zonnige dag na een periode van somber weer.
De Zonnebloem had dit jaar haar eerste evenement. Een middag vol met herinneringen en mooie plekken van Enkhuizen.
Onderhoudend en met leuke anekdotes presenteerde Peter Broersen prachtige dia’s met herkenbare beelden voor de aanwezigen.
De hapjes en drankjes werden met een zonnig humeur door onze vrijwilligers aan onze gasten uitgedeeld. Wat wil een mens nog meer?
De middag werd afgesloten met een quiz. Een diapresentatie met bekende Enkhuizers!
Wat werd er veel geroepen en gegraven in het geheugen. Uiteindelijk kwamen de namen met veel geroezemoes, gelach, ontroering en herkenning.
Eén dia kreeg direct applaus. Die van Lia! (onze eigen zonnebloem).
De middag werd druk bezocht en er stonden zelfs gasten te wachten die zich niet hadden opgegeven en toch heel graag ook mee wilden doen.
Ons streven is altijd een zonnig moment voor iedereen en dat is weer gelukt!
Houd de post van de Zonnebloem in de gaten voor verdere acties en uitjes en vergeet niet in te schrijven.
Met vriendelijke groet.
Ineke Macke
voorzitter