Jaarlijkse Bingo

Op donderdagmiddag organiseerde de Zonnebloem afd. Epe/Emst/Oene een Bingo in Restaurant De Middenstip
Op donderdagmiddag organiseerde de Zonnebloem afd. Epe/Emst/Oene een Bingo voor hun gasten in restaurant de Middenstip.
Bij binnenkomst stond er een kop koffie met iets lekkers klaar en na een woord van welkom kon met de eerste ronde worden begonnen.
Er werden verschillende rondes gespeeld met voor de winnaars mooie prijzen.
Tijdens de pauze was er een hapje en drankje waarbij de gasten meteen gelegenheid hadden om kontakt met elkaar te hebben.
Aan het eind van de middag werd er nog een extra ronde gespeeld zodat iedereen tóch met een prijsje huiswaarts keerde.
Mede dankzij de inzet van vrijwilligers en personeel van de Middenstip een gezellige middag die voor herhaling vatbaar is.