De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagZonnebloem Gilze-Hulten begint het jaar goed met een gezellige nieuwjaarsreceptie Dinsdag 7 januari hield de Zonnebloem Gilze-Hulten haar traditionele Nieuwjaars borrel.
Het is pas half 1 als de eerste gasten de grote zaal van “De Schakel” binnenkomen. Om half twee zouden we beginnen, maar ja, als je een goede plaats wilt, moet je wel op tijd zijn!!
Na het openingswoordje van onze voorzitter, waarin ze ook stil stond bij het vijfenzestigjarig bestaan van de Nationale Zonnebloem, en de allerbeste wensen voor onze gasten en vrijwilligers, was er koffie/thee met een lekkere warme appelflap.
Na de koffie was het tijd voor een spetterend optreden van “Dongens Bont”. Deze groep had heel herkenbare stukjes uit vroeger tijd zoals Wieske Snuf en ´´dè lee aan jou!!´´
Ook het mooie Maria-liedje werd goed gezongen met begeleiding van de mondharmonica. Natuurlijk was er ook een pauze waarin onze gasten een lekker drankje kregen. Van het advocaatje met natuurlijk slagroom werd met smaak genoten. Een lekker toastje, worstje en blokje kaas maakt het borrelen compleet. Maar eerst werd er een toost uitgebracht op een nieuw jaar met hopelijk alleen maar goeds.
Na de pauze kwam ``Dongens Bont`` binnen als een heus muziekgezelschap, een heel gezellige binnenkomer!!
Er werd een varken geslacht en zelfs de pastoor moest er nog aan te pas komen. Kortom, het was een heel gezellige middag, waarin onze gasten konden genieten van de voordrachtjes uit vroeger tijd en even de zorgen konden vergeten.
Rond half 5 sloot onze voorzitter de middag af met een dankjewel aan onze vrijwilligers en natuurlijk Hilde met haar team van ``De Schakel`` voor de altijd goede verzorging van onze gasten.
Allen wel thuis en graag tot een volgende keer.
Donderdag 6 februari gaan we naar de theatershow in Oosterhout, graag tot dan!!
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?