Zonne-middag 07-02-2013

Zonnebloem afdeling

Zonne-middag een succes.

Donderdag 7 februari zo rond de klok van een uur, begonnen de gasten van de Zonnebloem richting de Schakel te lopen voor een Zonne-middag. Ze hadden gehoor gegeven aan de oproep iets geks op te zetten of aan te trekken. Eerder werd enige ( carnavals ) ruis rondom deze middag gesignaleerd, maar al gauw bleek dat het een variabele middag zou worden met muziek uit Baol en cabaret van eigen Gilse bodem.
Zo’n 75 gasten en vrijwilligers telde de presentielijst rond half twee. Koffie en thee met een heerlijk versierd koffiebroodje met een carnavalssticker er op was het binnenkomertje. Een zang en muziekgroepje van de KBO uit Baarle Nassau zou de hele middag muziek Van Toen spelen. Opa Klep, het Gils cabaret e.a. brachten een gevarieerd programma, dat werd afgewisseld met hapjes en een drankje. Annie Stevens die alles een beetje aan elkaar kletste liet daarbij haar beste Gilse tongval de vrije loop.” ’t Een nor ’t aander”, heeft ze vaak moeten zeggen, omdat er alles bij elkaar heel wat te zien en te horen was. Alles werd financieel mede mogelijk gemaakt door bouwbedrijf Vermeer. In maart staat een bezoek aan de Struisvogelboerderij op het programma. Het bestuur van de Zonnebloem roept zowel vrijwilligers als gasten dringend op de z. g. n. KRUISJESLIJST zo gauw mogelijk nog in te leveren zodat het bestuur weet, wie waar mee naar toe gaat.

Klik hier voor alle foto's

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Gerard Brekelmans

0616244077
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen