De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagOp donderdagmiddag 12 december waren een aantal vrijwilligers en de medioorgasten van de Zonnebloem uitgenodigd om kerststukjes te maken voor de kerstmiddag van De Zonnebloem.
We waren te gast bij hoeve De Lakenvelder. Waar het kerstgroen en de decoraties al uitgestald klaar lagen . Er werd gestart met een kopje koffie/ thee met lekkers. Annie Faes, die voor het laatste jaar medioor gast is, trakteerde ieder op een lekkere plak cake. Een leuke geste. Er werd gezellig bijgepraat. Om daarna te luisteren naar Corry van Hoek, die al een voorbeeld had gemaakt voor de te maken tafelstukken. Ze had handige tips voor het maken van een mooie basis met diverse groentakken. En gaf opdracht om het kerststuk in een kleur naar keuze te verfraaien. Vol enthousiasme ging iedereen aan de slag. En het resultaat mocht er zijn! Tevreden kijken we terug op een geslaagde middag. Die werd afgesloten met nog een kopje koffie of thee. En waar tijd was voor afscheid van Annie Faes. En voor het programma 2020, speciaal voor de medioor gasten. Heel fijn was dat er veel materiaal beschikbaar was om mee te werken. Daarom een bedankje aan bloembinderij Cees van Eijck , hovenier John Klaassen en Corry van Hoek. Ook Hoeve De Lakenvelder dankjewel voor het beschikbaar stellen van de ruimte.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?