Picknick in Haastrecht

Vrijdag 2 september een stralende dag. Om 10.30 uur verwachten we ongeveer 50 gasten voor de jaarlijkse picknick. De locatie die we hiervoor gekozen hebben is het jongerencentrum De Walnoot in Haastrecht. Een clubhuis met een groot terras en uitzicht op een voetbalveld en een klooster.

Het weer was zo mooi dat iedereen direct op het terras plaatsnam. Wat is mooier om te beginnen met een heerlijk kopje koffie met een stukje zonnebloemtaart. Na de koffie wilde men wel even de benen strekken en kon men heerlijk wandelen door de tuin van het klooster en een kijkje nemen aan de oever van de IJssel.

Er werd een drankje geschonken en iets hartigs bij geserveerd.

In de tussentijd waren vrijwilligers druk doende met het klaarmaken en zetten van de heerlijke salades, broodjes gezond, fruit en drinken. Nadat iedereen zich tegoed had gedaan aan al het lekkers was er als afsluiting een heerlijke coupe ijs met fruit en slagroom. Wat genoot men ervan.

Toen alles was opgeruimd konden de gasten aangeven wat ze nog wilden doen maar er kwam geen reactie op de dingen die men voorstelde. Ze vonden het prima zo; genieten van de zon en gezellig met elkaar praten. Wat wil je nog meer!

Toen de eerste chauffeurs in zicht kwamen hoorde je van sommige de opmerking: is het nu alweer tijd?

Ja, mensen aan alle mooie en gezellige dingen komt een eind.

Iedereen ging toen tevreden weg en de vrijwilligers werden bedankt voor de gezellige picknick.

Nadat alles was opgeruimd en we de deur achter ons konden sluiten waren we heel blij. Wat is nu mooier om zoveel mensen te laten genieten, Daar doen we het toch voor.

Marja Thiers

Marja Thiers

06 23559674
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Bioscoopbezoek
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken