Fries Museum Leeuwarden

img-20221108-wa0000jpg

Culturele middag in Leeuwarden

Stipt 13 uur vertrok de bus naar Leeuwarden. Onderweg vertelde Hans wat we konden gaan zien: het Ferhaal van Fryslân met oa de elf steden en een Hindelooper kamer, het Fries Verzetsmuseum, de tentoonstelling Vrijheid, Vetes en Vagevuur en de kosovaarse kunstenaar Petrit Halilaj.

In Leeuwarden aangekomen worden alle gasten uit de bus naar het museumrestaurant geholpen. Terwijl Hans en Joukje de betalingen doen, krijgt iedereen een kop koffie of thee met cake. 

Daarna gaat ieder zijns/haars weegs, sommigen alleen, sommigen met (rolstoel) begeleider of met een klein groepje. Ook het winkeltje wordt met een bezoek vereerd. 

Om half 5 laden we weer in en vertrekken naar Heerenveen. Iedereen kijkt terug op een mooie, leuke en gezellige culturele dag!

Hans den Ouden

0615453168
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Kunst en cultuur