High Tea

img3492jpeg

In ut Kirkske Oos Hoes

Verslag HIGH TEA in “t Kirkske Oos Hoes” in Heythuysen 

Woensdagmiddag 12 maart 2025 heeft een 20 tal gasten kunnen genieten van een heerlijke en gezellige High Tea.

Rond 12.00 uur worden de gasten verwelkomd door de vrijwilligers van de Zonnebloem. De tafels zijn feestelijk gedekt met mooie tafelkleden en leuk, vooral Royal Albert, servies. Op de tafels staan etageres en schalen met allerlei lekkernijen. Er is natuurlijk thee, het is immers een high tea, maar koffie is ook te krijgen hoor. Per tafel zitten maar 5 gasten, hetgeen het contact onderling heel leuk maakt. Iedereen geniet van de scones, de wraps, de sandwiches en de kruimelcake en brownies. Er worden ook nog lekker warme worstenbroodjes en saucijzenbroodjes geserveerd. Als dessert is er voor ieder een glaasje met lekker romige yoghurt, naar wens met of zonder honing. Tenslotte is er nog advocaatje met slagroom. Er wordt geanimeerd met elkaar gesproken en iedereen heeft het reuze naar de zin. Aan deze gezellige High Tea komt rond 15.00 uur een einde.

Heel lief bedankte Anneke, één van de gasten, de vrijwilligers voor de gezellige middag. De vrijwilligers waren daar echt van onder de indruk.

Zoals jullie zien werd een gewone woensdagmiddag in maart een bijzondere middag.

 

Groet, Elma van Sambeek

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Nellie Knippenberg

0475475557
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken