Drie Ringen Concert

12 juni 2022 van 03:00 - 03:00 uur

Lionsclub Amersfoort organiseert voor u een concert en De Zonnebloem nodigt u van harte uit voor deze muzikale middag in de Bergkerk in Amersfoort op zondag 12 juni.

.Het concert is van 15:00 tot ongeveer 16:15 uur.                                             

Voor u treedt op Lizzy Ossevoort.  Lizzy is een 25-jarig zangeres, pianist en componist. Zij is afgestudeerd aan het conservatorium. Al jaren is Lizzy actief als performer, zoals bij the Voice of Holland en het Nederlands Jazz Vocalisten Concours. Ze heeft haar debuutsingle uitgebracht in de Verenigde Staten: ‘What Christmas Really Means’.
 Inmiddels heeft Lizzy in Nederland twee singles uitbracht: ‘Little Things in Life’ en ‘What Does Freedom Mean To You?’. Binnenkort kom haar eerste album uit.
Lizzy, het aanstormend zangtalent zal u, begeleid op haar vleugel, verwarmen met haar jazz en soul klanken.
Het belooft weer een zeer mooie middag te worden!

De Lionsclub Amersfoort organiseert jaarlijks dit concert. Zij zorgen voor het vervoer van en naar de Bergkerk. Een rolstoel of rollator is geen probleem!
Deelname is kosteloos.
U wordt opgehaald om 14:00 uur bij de ingang van Woonzorgcentrum St. Jozef.

Wilt u naar dit gratis concert?
U kunt zich dan aanmelden vóór 8 mei a.s. 
Voor meer informatie kunt u bellen met de secretaris van De Zonnebloem, 06-10504983.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Ada Kok

06-10504983
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken