Feest VV Hooglanderveen

17 juni 2022 van 03:00 - 03:00 uur

Voetbalvereniging Hooglanderveen viert haar 75 jarig bestaan op het Willem Tomassen sportcomplex aan de Willem Tomassenlaan 10 in Hooglanderveen.

Het bestuur van VV Hooglanderveen wil dit jubileumfeest niet alleen met de deelnemers van de Zonnebloem Hooglanderveen/Vathorst vieren, maar ook met de 70-plussers uit Hooglanderveen/Vathorst. Bent u geïnteresseerd? Meldt u zich aan.
De jubileumcommissie organiseert voor de 70-plussers een feestelijke middag op het Willem Tomassen sportcomplex op vrijdag 17 juni van 14:00 tot 16:30 uurOp veld 3 komt een grote feesttent te staan met mobiele toiletunits op loopafstand.
De toegang is gratis.

U wordt vanaf 14:00 uur ontvangen door de accordeonist Peter Bruys
en er staat een kopje koffie of thee met iets lekkers voor u klaar.
Om het feest onvergetelijk te maken komt voor u optreden Ronnie Tober. Heel bekend van zijn grootste hit Rozen voor Sandra.
Uiteraard ontbreekt een drankje en een hapje niet.

Bent u slecht ter been? Wij adviseren u om gebruik te maken van de Zonnebloemrolstoelen.
Om gebruik te maken van een invalide toilet, moet u wel een stukje lopen.
Er zijn voldoende vrijwilligers om u te begeleiden.
Wilt u naar het jubileumfeest van VV Hooglanderveen?
Geeft u zich dan op vóór 25 mei 

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ada Kok, 06-10504983.

Ada Kok

06-10504983
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken