Tulpenroute

12 april 2025 van 13:15 - 18:15 uur

Beleef de lente! Geniet van al het moois wat de polder ons te bieden heeft met alle (tulpen)bollen die in bloei staan

Wij nemen u graag mee op een deel van de bekende Tulpenroute door de Noordoostpolder: Van half april tot half mei staan ze in bloei: de bollenvelden. Zeeën van tulpen, hyacinten en narcissen, in knallende kleuren. Puur genieten!

Tijdens de rit maken we een tussenstop bij de Intratuin in Emmeloord, voor een kopje koffie/thee met wat lekkers en toiletbezoek en natuurlijk kunt u hier ook even rondstruinen. We sluiten de middag af met een lekker patatje + snack bij Vakantiepark ’t Akkertien in Vollenhove om daarna huiswaarts te keren. 

Deze activiteit is bedoeld voor iedereen die wil genieten van de lente. We vertrekken om 13.30 uur vanaf de Vijverhof te Kampen en vanaf de Maarlenhof in IJsselmuiden (u ontvangt van te voren nog bericht waar en hoe laat u wordt opgehaald). We treffen elkaar dan om 14.00 uur bij Camping Seveningen aan de Frieseweg 7 te Kampereiland om vandaar uit naar de Intratuin te rijden.

We verwachten rond 18.15 uur terug te zijn. De kosten voor deze fantastische middag bedragen € 30,00. Aanmelden kan tot en met 27 maart.

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Tiny Wezenberg

0630226127
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Evenementen en festivals
  • Uit eten/terrasje pakken