Paasmiddag met lunch en paasstukje maken

Zonnebloem afdeling

Op 2 april druppelden iedereen voor 12 uur binnen bij De Haard in Leidschendam voor een paaslunch en om een paasstuk te maken.

De tafels waren gezellig gedekt met gele kleedjes, paaseitjes, broodjes en beleg. De jus stond al ingeschonken wat erg leuk stond bij al het geel. Broodjes wit en bruin, boterhammen en krentenbollen. Een  warm eitje maakte het geheel compleet. De leuke eierwarmer (gemaakt door een vrijwilligster en haar kleinkinderen) mochten we mee naar huis nemen.

Daarna werd het tijd om Paasstukjes te gaan maken. Na enige uitleg gingen we aan de slag. Het was een leuk gezicht, hoe de een na de ander (soms met wat hulp) een mooi stukje in elkaar knutselde.

Halverwege nog een kopje koffie of thee en na afloop nog een drankje.

Naderhand zette ik de Stompwijkse stukjes op de foto. Al met al een geslaagde middag van onze afdeling Leidschendam/Stompwijk.

Ik denk dat ik namens iedereen spreek, als ik zeg dank jullie wel.

                         Groetjes, Ria. van Dijk uit Stompwijk

 

Jan van der Valk

06-51191440
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk