Het spookt in het kasteel

Op zaterdag 10 maart 2018 waren er 45 gasten uit Vathorst, Hoevelaken en Nijkerk en 27 vrijwilligers bijeen in De Ark voor een voorstelling van de toneelvereniging DOB.
Bij aankomst was er een lift voor rollators, een platform voor rolstoeler, de garderobe met de wasknijpers, koffie, thee, stroopwafels en cake. En toen moest de voorstelling nog beginnen.
Jannie opende de middag, bedankte De Ark en wenste iedereen een plezierige, ontspannen middag.
De kasteel (hotel-) eigenaar kwam naar voren, samen met de butler. En vroeg aan het publiek: wie gelooft er in spoken? Mevrouw Van Dijk stak beide handen in de lucht.
Het echte spook was na veel gedonder en bliksem de moeder van de baron. Ze zat verborgen in het schilderij. Ogen en mond kwamen tot leven.
Na het eerste bedrijf kwamen de drankjes te voorschijn. De artiesten kwamen in de zaal en spraken met onze gasten. Er werd geweldig gebabbeld. De man van de geluidsinstallatie liep met een handvol chocolade eitjes, was erg grappig.
Het werd een vrolijke, ontspannen middag voor ons.
De baron bedankte De Zonnebloem en Jannie bedankte de toneelgroep DOB.
Wij bedanken de commissie voor de zeer geslaagde middag.