Kerstfeest!

7987269811738494428081435329828155458846720ojpg

Dit jaar was de jaarlijkse kerstmiddag in Vergadercentrum De Schakel. 48 gasten en 22 vrijwilligers werden bij binnenkomst welkom geheten met kerstnummers, gespeeld op de piano door Albert van Maanen.

Na de speech van voorzitter Harry Koelewijn werd het uitgebreide lunchbuffet geopend. Tijdens de lunch konden de gasten en vrijwilligers genieten van het mannendubbelkwartet uit Putten, welke spontaan gekomen waren om samen met Albert van Maanen enkele liederen te komen zingen. Na het eten las Mevrouw van Groningen haar zelfgeschreven kerstgedicht voor, waar luid voor geapplaudiseerd werd. Het was een erg geslaagde middag!

We zijn erg blij met de grote opkomst en wensen iedereen een fijne jaarwisseling!

 

Petra Weijzen

06-15505330
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken