Muziekmiddag op zondagmiddag 25 februari.

Beste gasten en vrijwilligers van de Zonnebloemafdeling Nistelrode, wij nodigen u graag uit voor een gezellige muziekmiddag op zondagmiddag 25 februari, in zaal “ ’t Tramstation” ,
Vorig jaar mochten wij al kennis maken met deze enthousiaste en veelzijdige band: “Nine o’Clock”. Wij zijn blij dat zij ook dit jaar weer voor ons willen optreden, zodat wij weer volop kunnen genieten van een middag vol rustige en sfeervolle liedjes.
Programma: 13.15 uur: Zaal open (niet eerder)
Vanaf 13.30 uur: ontvangst met koffie/thee met wat lekkers en lotenverkoop. (1 lot € 1,--, 3 loten € 2,-- , 10 loten € 5,--)
14.00 uur: eerste optreden van Nine o’Clock
14.45 uur: pauze, tijd voor een consumptie en trekking van de loterij.
15.30 uur: tweede optreden van Nine o’Clock
16.30 uur: einde van een mooie muzikale middag.
Tijdens deze middag houden wij ook een loterij. U komt op eigen gelegenheid of u maakt een afspraak om met anderen mee te rijden. Heeft u echt geen vervoer dan kunt u dat zelf even schrijven op het aanmeldstrookje. Voor deze middag vragen wij een eigen bijdrage van € 10,-- p.p.
Belangrijk: ► Eventuele medicijnen en medicijnlijst graag meebrengen.
Onze gasten ontvangen deze uitnodiging via hun vrijwilliger, graag het invulstrookje compleet invullen incl. de eigen bijdrage. Heeft u vragen of hulp nodig overleg dan met uw vrijwilliger.