De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagJubilarissen bij een jubilerende Zonnebloem!
Tijdens de ledenvergadering van 22 februari werden maar liefst 3 vrijwilligers bij de Zonnebloem gehuldigd. Lidy Steinmeijer en Theo Lansink vanwege hun 10 jarig jubileum en Joke Roelofs vanwege haar 25 jaar lange inzet bij de vereniging. Gelukkig was het weer fysiek mogelijk om de jubilarissen in het zonnetje te zetten; zeker in het 70- jarig bestaan van de Zonnebloem in Oldenzaal!
De voorzitter prees hen alle drie om hun grote betrokkenheid, enthousiasme en inzet. Lidy als actieve duizendpoot binnen de vereniging en als gouden vrijwilliger voor haar gasten!
Theo, die na drie jaar voorzitterschap bij de regio N.O-Twente zijn taak verruilde voor een actieve bijdrage bij de lokale afdeling in Oldenzaal. Een beslissing waar de voorzitter erg blij mee was omdat Theo in eerste instantie veel hand- en spandiensten verrichtte voor de afdeling. Beiden kregen een zilveren insigne, oorkonde en waardebon overhandigd.
In het bijzijn van haar man werd Joke door de voorzitter geprezen om haar jarenlange inzet en betrokkenheid bij de vereniging. Vanuit haar werk in de zorg weet Joke heel goed wat het betekent ‘zorg’ te hebben voor de medemens. Vooral om deze reden was het voor de voorzitter een eer om haar te huldigen met een gouden insigne met een daarbij behorend waarderingsbeeldje. Alle drie jubilarissen kregen een boeket bloemen en na alle felicitaties was het een gezellig samenzijn onder het genot van een drankje en een hapje.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?