Druk bezochte Muzikale Bingo bij Zonnebloem Rijen-Molenschot.

Op woensdag 18 februari stond de tweede activiteit van 2025 op het programma van Zonnebloem Rijen-Molenschot. Bijna 90 gasten en vrijwilligers waren aanwezig en genoten van een gevarieerd programma
De eerste gasten melden zich reeds om 13.00 uur bij de Boodschap in Rijen: zij wilden verzekerd zijn van een goede plaats.
De middag begon op een ontspannen manier met een kopje koffie of thee en een appelflapje. Tijd om ook wat bij te buurten want dat is op zo’n middag ook belangrijk. Ondertussen waren Coby en Arie Tabeling bezig de apparatuur klaar te zetten om hun muzikale bingo te presenteren.
Tegen 14.00 uur kon het programma van start gaan.
Bij deze bingo krijgt iedere deelnemer een formulier met daarop in de vakjes de namen van liedjes. Arie en Coby draaiden liedjes (vaak uit de oude doos) en de gasten moesten op hun formulier het betreffende liedje aankruisen wanneer het op zijn of haar formulier stond. En dan afwachten tot men bingo had. De eerste bingo’s kwamen na een half uur en er lag een tafel vol met prijzen klaar. In de pauze werd rondgegaan met een hapje en een drankje.
De zaal genoot heel erg van de bingo en bij menig liedje ging men meezingen en klappen. Maar ook de presentatoren uit Dongen genoten zienderogen. De middag werd afgesloten met een polonaise.
Om 16.00 uur kon voorzitter Ad Klaassen de middag afsluiten, dankte Arie en Coby en wees ook nog op de volgende activiteit op 13 maart: een modeshow. Hij riep ook de heren op om mee te komen naar deze bijzondere middag.
Heeft U misschien zin om bij ons aan te sluiten? Als Gast of als Vrijwilliger?
Mail naar zonnebloemrijen@hotmail.nl dan nemen wij contact met U op!
Of bel Ton Hesemans 06-17523483 als U gast wil worden, en Marie José Wagemakers als U vrijwilliger wil worden 0161 -226157