De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagOp Goede Vrijdag was het rustig op het gemeentehuis in Rijen maar burgemeester Derk Alssema was wel aanwezig om de eerste zonnebloemloten te kopen.
De voorzitter van de afdeling Rijen-Molenschot, Ad Klaassen, en de secretaris van de afdeling Gilze-Hulten, Willy Huisman, stonden met hun lotenboekjes klaar voor de start van de campagne. Zoals inmiddels een traditie is geworden kocht de burgemeester de eerste loten en hij wenste de afdelingen veel succes met de campagne.
De burgemeester was ook geïnteresseerd in het Zonnebloem-werk in beide afdelingen en onderstreepte het belang hiervan voor de gemeenschap. "We hebben in onze gemeente een actief verenigingsleven en dat is van groot belang voor de leefbaarheid. De Zonnebloem vervult een belangrijke rol voor degenen die wat extra hulp nodig hebben," aldus de heer Alssema.
Binnenkort gaan de lotenverkopers weer langs de deuren om loten aan te bieden.
De loten kosten € 3,- per stuk. Hiervan gaat € 2.25 naar de plaatselijke afdeling en € 0.75 is voor de landelijke Zonnebloem. De lotenverkoop loopt door tot 17 september (on-line tot 25 september) en de trekking is op 9 oktober. Onder de duizenden prijzen zijn geldprijzen van 15 tot 15.000 euro, vakanties, dagjes uit, laptops, airfryers en theepakketten.
Ben je 18 jaar of ouder, en heb je een lichamelijke beperking? Wil je graag eens gezellig een gesprekje met iemand, of een activiteit doen?
Kom bij de Zonnebloem Rijen-Molenschot, je bent van harte welkom.
Neem contact op met Ton Hesemans 0161 223812.
Heb je een beetje tijd over en wil je graag vrijwilliger worden? Ook dat kan! Bel even naar Marie José Wagemakers 0161 226157.
Of mail voor beiden naar zonnebloemrijen@hotmail.nl
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?