Kerstmiddagviering 2019

kerstmanjpg

Op vrijdag 20 december kwamen we bij elkaar om met elkaar kerst te vieren.

Aan de sfeervol gedekte tafeltjes kan iedereen plaatsnemen in wijkcentrum Heyhoef op deze vrijdagmiddag. Voorzitter Christine opent de middag met enkele kerstgedichten. Er worden 3 kaarsen opgestoken. Eén ter nagedachtenis aan de gasten die dit jaar zijn overleden, één voor alle gasten en één voor alle vrijwilligers. Dat we in 2020 een mooi jaar met elkaar in goede gezondheid tegemoet mogen gaan.

Duo Pabariko vult vervolgens de zaal met vrolijke klanken. Paul en Rianne brengen een mix van evergreens en kerstliedjes ten gehore. Vooral de nummers waarop een foxtrot gedanst kan worden laten de danslustigen onder de gasten van hun stoel af komen.
Aan het einde laat Pabariko de aanwezigen kiezen tussen Corry Konings en Anneke Grönloh... onder luid gejuich wordt gekozen voor Brandend Zand van Anneke Grönloh.

We sluiten de middag af met een loterij. De vrijwilligers hebben hun voorraadkasten en zolders afgestruind. Met deze spulletjes zijn mooie kerstpakketten samengesteld. 10 Gasten hebben prijs en kunnen verguld met een mooi pakket de kerstdagen in!

Ria Bogaers

0637739381
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals