Rondvaart Amsterdam 7 mei 2015

Zonnebloem afdeling

GASTEN DE ZONNEBLOEM ”TE WATER!”

”Amsterdam vanaf het water is toch wel heel mooi om te zien” was een veel gehoorde opmerking in de rondvaartboot van de Zonnebloem die de havens en grachten van onze hoofdstad bevoer.

Jaarlijks worden de gasten van de Zonnebloem, afdeling Uithoorn/Amstelhoek in de gelegenheid gesteld zich op te geven voor de rondvaart in Amsterdam. Ook dit jaar gebeurde dat weer en wel op donderdag 7 mei jl. ’s Ochtends om ongeveer tien uur vertrok de autobus met 42 gasten en 7 vrijwilligers richting Amsterdam. Daar aangekomen stapten de gasten over van de autobus in de rondvaartboot. In 4 uur tijd kon men zich vergapen aan onder andere 2 enorme cruiseschepen en prachtige panden aan de Heren- en Prinsengracht.

Aan de inwendige mens was ook goed gedacht. Dat mag ook wel als je 4 uur op een boot zit! Gestart werd met koffie en thee met cake. De lunch begon met soep en werd gevolgd door sandwiches. Ook daar werd koffie en thee bij geserveerd. De lunch werd afgesloten met een  ”toetje”. ’s Middags was er dan nog frisdrank.

Na een enerverende tocht werden de tevreden gasten weer met dezelfde autobus naar Uithoorn gebracht.

Dank gaat uit naar Mies Griffioen en Marianne de Galan die deze dag organiseerden. Zij kunnen terugzien op een geslaagde dag. Uiteraard worden ook de vrijwilligers en de chauffeurs die de gasten met hun eigen auto naar en van de autobus vervoerden voor hun inzet bedankt.

Dankzij sponsorgelden van de PPG-groep (voorheen de Sigmagroep) kon de financiële bijdrage van de gasten voor deze dag aanzienlijk worden beperkt.

Is uw belangstelling gewekt en wilt u meer weten van de Zonnebloem, neem dan contact op met de secretaris, de heer Lucas van der Meer, email: lam.vandermeer@telfort.nl, telefoon 0297521984.

Margriet Timmerman

06 18772349
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk