Paasbrunch

20 maart 2024 van 12:00 - 14:30 uur

Beste Zonnebloemgast,


Op woensdag 20 maart organiseert De Zonnebloem Vathorst een gezellige Paasbrunch, dicht bij huis en niet te lang. Wij brunchen in Hart van Vathorst. Aanvang is 12.00 uur.


Er zal allerlei lekkers worden geserveerd met op de achtergrond sfeervolle paasmuziek van de Zingende Dames, met een gitarist.  Na afloop ontvangt u nog een klein presentje van ons.

De middag duurt tot 14.30 uur.


Zou u hieraan ook willen deelnemen, maar is dit door een lichamelijke beperking niet mogelijk of vanzelfsprekend? En wilt u eropuit of bezoek ontvangen van een vrijwilliger van de Zonnebloem uit uw buurt? Wij staan voor u klaar!

Ga in gesprek met de afdeling Vathorst. Neem contact op via e-mail op Zonnebloem-vathorst@hotmail.com


Kijk ook eens op onze facebookpagina, https://www.facebook.com/DeZonnebloemAmersfoortVathorst

Ellie Doornenbal

06-49670276
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken