Een gezellige middag met de Zonnebloem

20250220151752jpg

Een grote groep zonnebloem deelnemers hebben deze week genoten van een heel gezellige middag in het oude Rode kruis gebouw.

De middag begon met een voordracht van onze beroeps Veenendaler Jaap Pilon. We werden meegenomen in de geschiedenis van Veenendaal en dan vooral over de Markt.
Soms (vaak) hilarisch, maar voor velen was het vooral een feest van herkenning. Zeker voor de echte Veenendalers onder ons. Heel leuk om b.v. te horen waar straatnamen vandaan komen. En hoe dat nou zit met de kerk op de Markt.

Na de voordracht was het tijd voor de inwendige mens. De vrijwilligers zijn tijdens het verhaal van jaap Pilon druk bezig geweest met alle voorbereidingen voor een heerlijk stamppotten buffet. Er moest even wat geschoven worden met stoelen, maar uiteindelijk was de ruimte omgebouwd in een tijdelijk, maar gezellig restaurant gebeuren.
En dat gold ook voor het eten. De gasten en ook de vrijwilligers lieten zich het eten goed smaken.

Na afloop hebben wij vrijwel alleen maar positieve geluiden gehoord en iedereen heeft genoten van de gezelligheid, het eten en het mooie verhaal van Jaap.

Al met al weer een zeer geslaagde middag. Met dank aan de vrijwilligers die ons weer zo geweldig hebben geholpen.

 

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Louis Raaijmaakers

0638946771
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk