10 jaar vrijwilliger

Dit jaar heeft de afdeling Velden 3 jubilarissen die 10 jaar vrijwillig actief zijn.
Tijdens de vrijwilligersvergadering van 1 juli jl. zijn twee van de drie vrijwilligers in het zonnetje gezet. De derde vrijwilliger was deze avond verhinderd.
De jubilarissen zijn Gertie Laumen en Paul Berden en werden door onze voorzitter toegesproken en in het zonnetje gezet. Gertie is bezoek vrijwilligster, die regelmatig met haar deelneemster een uitje regelt. Daarnaast is zij ook actief in het organiseren van activiteiten voor onze Zonnebloemmiddagen.
Paul is bestuurslid en in de functie ook onze penningmeester. Hij bewaakt onze gelden op een goede manier en ook de controle op de jaarrekeningen zijn altijd duidelijk en begrijpelijk voor de kascommissie.
Beide kregen het speldje en de oorkonde van het Nationaal Bureau uitgereikt. Uiteraard zorgde de afdeling voor een passend boeketje.