VISJE ETEN BIJ SIMONIS IN SCHEVENINGEN-HAVEN

simonis-aan-zeejpg

Vandaag is het weer zover Op veler verzoek gaan we naar Simonis in Scheveningen om een gebakken visje te verorberen.

Alle taxi's hebben de mensen op tijd afgeleverd bij de Pax Christi Kerk aan de Reigerlaan in Vlaardingen, waar de bus klaar staat. Ook een aantal gasten is al vroeg ter plaatse en daarom besluiten we in de kerk te wachten. Iedereen moet zich melden en als dit nog niet gebeurd is, contant betalen.

En dan is iedereen er en kunnen we de bus instappen. Eén persoon is nog niet gearriveerd omdat hij dacht dat hij om 11 uur thuis klaar moest staan en daarom is een vrijwilliger hem met de auto gaan halen om hem mee te nemen naar Scheveningen.

Als de benodigde rollators en rolstoelen onderin de bus staan en we allemaal in de bus zitten, start Hans de motor en kunnen we wegrijden. Gelukkig is het droog en via de A4 rijden we naar Scheveningen, waar we onderweg nog met wat oponthoud door files te maken krijgen, maar dat is geen enkel probleem voor onze gasten, want die kletsen je de oren van je hoofd, zoveel hebben ze met elkaar te bespreken.

Eenmaal aangekomen bij Simonis gaan eerst de vrijwilligers de bus uit om de rollators en rolstoelen eruit te halen en op een seintje van Ina mogen alle gasten de bus verlaten om, hetzij in de rolstoel, met rollator of aan de arm van een vrijwilliger naar binnen te gaan waar gelukkig de middenruimte voor ons gezelschap gereserveerd is.

Als iedereen zit komen de serveersters langs om de bestellingen op te nemen en zorgen ze voor een drankje.

Ondanks alle herrie lukt het Ina om even stilte te vragen voor de mensen, die de maaltijd willen beginnen met gebed en dan wenst zij iedereen een smakelijk eten. Gekozen kan worden uit gebakken kibbelingen, lekkerbek of scholfilet, voorzien van een portie frites.

De vrijwilligers zorgen ervoor, dat op alle tafels diverse sausjes komen te staan en dan worden de monden een beetje gesnoerd doordat iedereen lekker zit te eten van de heerlijke vis, die zij voorgeschoteld krijgen.

Na het eten heeft een aantal mensen nog niet genoeg ervan en wordt een bezoek aan de winkel gebracht, waar heel veel lekkers wordt gekocht om thuis na te genieten.

Dan is het tijd om terug naar de bus te gaan en als de rollators en rolstoelen onderin zijn opgeborgen, rijden we met een route door het Westland terug naar Vlaardingen. We vermijden de grote weg en komen door plaatsen als Naaldwijk, Monster, 's-Gravenzande en Hoek van Holland, waarna we langs de Waterweg terugkeren naar Maassluis via de Waterkering Maassland, Tot slot rijden we over de Maassluissedijk met veel bezienswaardigheden onderweg terug naar Vlaardingen, waar we om kwart over vier arriveren.

Iedereen is voldaan en bedankt de vrijwilligers en de chauffeur voor de gezellige dag die men weer beleefd heeft en natuurlijk de heerlijke vis, die voorgeschoteld werd.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Angeline Verburg

010-4354898 of bij geen gehoor 0624428197
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Sport en spel