Vakantie ’t Keampke in De Lutte

Van 9 t/m 13 september zijn 14 deelnemers en 8 vrijwilligers een midweek naar 't Keampke in De Lutte geweest voor een prachtige vakantie georganiseerd door Regio IJsselstreek/Afdeling Warnsveld.
Op maandag 9 september togen 14 gasten (waarvan 2 gasten uit Warnsveld) en 8 vrijwilligers met 2 9-persoonsbusjes (waarvan 1 rolstoelbus) en 2 auto's naar De Lutte. We verbleven in de groepsaccommodatie van 't Keampke. Tijdens deze vakantie midweek hebben we diverse activiteiten ondernomen. Overdag o.a. dierenpark Nordhorn, Emsflower en De Lutte met een huifkar. En 's avonds o.a. spelletjes, bingo, rummikub, foto's berkijken en een beauty-avond. Ook natuurlijk vaak genieten van het lekkere eten, een terrasje met drankjes (en sorbet of gebak). De gehele vakantie was all-inclusive georganiseerd. 's Avonds kon de advocaat met boerenjongens en slagroom natuurlijk ook niet ontbreken. Op de terugreis hebben we een omweg gemaakt over de Holterberg met mooie bloeiende heide.
Al met al waren de vakantiedeelnemers en vrijwilligers super tevreden met deze vakantie. De meesten gaven aan om de volgende keer weer mee te willen gaan.
Voor een compleet verslag van deze vakantie kun je naar documenten "Verslag vakantie 't Keampke" op deze website gaan.
Voor alle foto's van deze vakantie kun je de volgende link gebruiken: klik hier