lunch bij het IJsselpaviljoen

Ruim 30 gasten en een aantal vrijwilligers genoten op21 juli van een heerlijke lunch bij het IJsselpaviljoen in Zutphen
Eten valt bij veel van onze gasten in de smaak en dan vooraal samen gezellige en lekker eten. Dit keer hadden we ruim 30 gasten die deelnamen aan de lunch bij het IJsselpaviljoen in Zutphen.
Het was de hele dag mooi weer, maar net bij het uitstappen hadden we een voor velen gewenste regenbui. Allen voor ons en de gasten even minder leuk. Maar dit mocht de pret niet drukken.
Ook waren een meerdere nieuwe gasten en vrijwilligers, dus kennismaken en veel bijpraten. Na de koffie/thee kon een keus gemaakt worden uit een 4-tal lunches. De kroketten bleken het nog steeds goed te doen, idem de boerenomelet.
Voor iedereen was het weer een gezellige middag en velen zullen s'avonds niet veel meer hebben gegeten!