Vrijheidsmaaltijd

img20240530163242jpg

Op donderdag 30 mei 2024 zijn we met een heel grote groep Zonnebloem gasten gaan eten bij Jansen en Jansen in Gorssel in het kader van het nationale initiatief van de Zonnebloem.

De Vrijheidsmaaltijd was een bijzonde initiatief met een grote deelname van onze Zonnebloem gasten uit Warnsveld. Wat het echt bijzonder maakte was dat we heel veel gasten hebben die heel aktieve herinneringen hebben aan de 2e WO. Alle 90 plussers waren tieners in deze periode. Een van de gasten vertelde dat ze geboren en opgegroeid is in Rhene, waar ze twee keer heeft moeten evacueren. Soms lijkt die oorlog ver weg, maar deze herinneringen brengt ons weer terug naar de realiteit van elke dag.

Theo Meurs

0575522730
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Bioscoopbezoek
  • Creatieve workshops
  • Evenementen en festivals
  • Uit eten/terrasje pakken