Fietstocht

img1861jpg

Fietstocht 1e Pinksterdag 9 juni 2019

Terugblik op de fietstocht

De fietstocht op 1e Pinksterdag was een goed geslaagde activiteit. Het was heerlijk fietsweer en de ruim 220 deelnemers hebben genoten van de mooie route van ongeveer 40 kilometer. Het was een verrassende tocht die liep over wegen en paden die nog niet bekend waren bij de meeste fietsliefhebbers. Onderweg was er een gezellige pauzeplek waar de deelnemers konden genieten van de sfeervolle accordeonmuziek van Toon Leijssen en Theo Peters. De finish bij de Vlashoeve was gezellig ingericht met een terras waar de fietsers lekker  konden nakletsen onder het genot van een hapje en een drankje. Ook hier was gezorgd voor een gezellig stukje muziek door het Zeelands Amusements Orkest. Tussendoor werd er een loterij gehouden waarbij mooie prijzen, geschonken door de Zeelandse Middenstand, te winnen waren.

We willen alle vrijwilligers, de sponsors, de muzikanten en de trouwe fietsers bedanken voor hun bijdrage aan deze fietstocht.  Allemaal héél hartelijk bedankt!!

Namens het bestuur en vrijwilligers

Jacqueline Pansier

0640702862
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken