0ntmoetingsmiddag

20190903150005jpg

Dinsdag 3 september

Op dinsdag 3 september was onze eerste ontmoetingsmiddag na de zomervakantie en voor de eerste keer in het zaaltje achter de Pastorie. We hebben eerst gezellig gekletst onder het genot van een kopje koffie/thee met cake. Daarna gingen we puzzelen en speelden we domino ,boter/kaas /eieren en mens erger je niet. Voor ieder wat wils. Er was ook gezorgd voor een kaasje, komkommer, tomaat en druifjes. In het tweede uur gingen we rummikub spelen en kaarten. Het was weer een gezellige middag.

De  vrijwilligers van de Zonnebloem in Zeeland gaan door met het organiseren van de ontmoetingsmiddag. Dit doen zij voor:

* Alle mensen die het gezellig vinden om zo maar binnen te wandelen voor een praatje met een kopje koffie/ thee of een spelletje te spelen bv. kaarten, rummikub.

*  Alle mensen die het fijn vinden om er even uit te zijn.

                             

   Je hoeft geen lid te zijn van de Zonnebloem. Deelname is € 2,-

Je bent elke eerste dinsdag van de maand van harte welkom

in het zaaltje achter de Pastorie van 14.30 tot 16.30 uur.

 

Volgende ontmoetingsmiddag:  dinsdag 1 oktober 2019

Vrijwilligers van de Zonnebloem: Diny, Ria, Lieke, Nellie, Hedy, Angela

Data in 2019 :  1 oktober, 5 november, 3 december

Jacqueline Pansier

0640702862
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken