Bedrijventerrein

Bezoek bedrijventerrein
Bezoek bedrijventerrein Zeeland
Op dinsdag 12 oktober gingen we met 29 gasten en 27 vrijwilligers een bezoekje brengen aan enkele bedrijven op het nieuwe bedrijventerrein in Zeeland. Eerst werden we bij Van Tienen ontvangen met een goeie kop koffie en een heerlijk stuk vlaai er bij. De directeur Maarten heeft het een en ander verteld over het bedrijf. Daarna werden we rondgeleid door het bedrijf. We stonden er versteld van hoe groot het bedrijf is. Na de rondleiding kregen we nog allemaal een goed gevulde tas met lekkers en gezellige spulletjes mee naar huis.
Daarna gingen we naar Machinebouw Timmers waar we ontvangen werden door Arjan en Doreth die
samen dit bedrijf runnen. Ze ontwerpen machines op aanvraag. Arjan heeft ons laten zien hoe een machine wordt ontwikkeld. Het varieert van een grote robot tot kleine hulpmiddelen die zij bedenken.
Vervolgens zijn we naar Marco en Jacqueline van de Akker gewandeld. Daar was een prachtige showroom met tegels. Ook in dit bedrijf hebben we een rondleiding gehad. En hier hebben we tussen de middag de lunch genuttigd: worstenbrood met fris. Toen we naar het volgende bedrijf wandelden, hebben we onderweg nog mogen kijken naar een voorstelling van Joke Jans met haar hond en schapen. Dat was erg mooi om te zien.
Bij het volgende bedrijf wat we bezochten werden we ontvangen door Jopke Jongen-Derks en haar man. Ze hebben het bedrijf KPM e-commerce. Dat is een groothandel waar ze online producten van Gusta, Walra en Byrklund verkopen: oa. leuke decoratieve en huishoudelijke producten en textiel . Hier werden we getrakteerd op een glaasje fris met een koekje. En we kregen een gezellig tasje met een handgeschreven kaartje mee naar huis.
Daarna zijn we heerlijk in het zonnetje naar Letsleds gewandeld. Stef vd Wijngaard heeft boeiend verteld over zijn webwinkel in LED- verlichting. Prachtig hoe mooi en boeiend hij vertelde over verlichting en hoe zich dat verder ontwikkelt.
Als laatste werden we verwelkomd bij Eureka. Geert van Dongen heeft uitleg gegeven over het transport via weg, lucht en zee. Samen met zijn zoon werkt hij er hard aan om een goede planning te maken.
Om 16.15 uur zijn we allemaal huiswaarts gegaan. We kunnen terugkijken op een mooie, interessante dag. We willen alle bedrijven bedanken voor hun gastvrijheid en hun tijd. En zeker ook dank aan degenen die deze dag geregeld hebben en de vrijwilligers die geholpen hebben om onze gasten te vervoeren.