De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagDe landelijke vereniging van De Zonnebloem kent een speciale afdeling voor chronisch zieken en lichamelijke gehandicapten van tussen de 18 en 45 jaar. Voor deze groep worden ook speciale activiteiten
De gemiddelde leeftijd van de Zonnebloem gasten van Zwartsluis en Hasselt is +/- 70 jaar. Dat geeft te denken. Ook binnen de gemeente Zwartewaterland zullen er chronisch zieken en gehandicapten zijn die tussen de 18 en 45 jaar oud zijn maar zich niet aangesloten hebben bij De Zonnebloem. Hierdoor worden door deze groep misschien mogelijkheden gemist die ook voor hen het leven met hun ziekte of handicap aangenamer kunnen maken.
Deze groep zal echter per woonkern Hasselt, Zwartsluis en Genemuiden mogelijk te klein zijn voor een eigen organisatie. Daarom is de door de Zonnebloem afdeling Zwartsluis en Hasselt besloten om voor de hele gemeente Zwartewaterland te inventariseren of deze groep is te interesseren voor een eigen afdeling met een op deze doelgroep afgestemd programma.
Woont u in Zwartsluis, Genemuiden of Hasselt en bent u chronisch ziek of lichamelijk gehandicapt en denkt u dat De Zonnebloem iets voor u zou kunnen betekenen, gelieve dan contact op te nemen met:
Voor meer algemene informatie, kijk ook eens op www.zonnebloem.nl.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?