De Zonnebloem deelt uit

Vanwege Corona kunnen er voorlopig geen gezamenlijke activiteiten plaatsenvinden.

Het bestuur van de Zonnebloem is bij elkaar gekomen om iets te bedenken voor de gasten wat nog wel mogelijk is in een 1-op-1 situatie de komende periode.

Voor alle gasten is een tasje gemaakt met daarin wat gezonde en lekkere dingen. Met sponsoring van Coop Luuk Kleine is het een leuk gevuld tasje geworden.

Daarnaast zijn er met de lokale horeca prijsafspraken gemaakt om tegen een gereduceerd tarief met de gast 1-op-1 iets te nuttigen. Hartelijk dank aan De Blizzard, Snoepers en de VP voor hun medewerking.

Het hoofdkantoor van de Zonnebloem heeft persoonlijke beschermingsmiddelen ter beschikking gesteld zodat iedereen veilig met elkaar op pad kan.

De Zonnebloem wenst alle vrijwilligers en gasten een fijne zomer !

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Yvonne de Boer

06-20992382
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk